Opatrunki - pielęgnacja ran - usługi pielęgniarskie Warszawa i okolice - Usługi pielęgniarskie Warszawa *** kom. 574-213-025**

Przejdź do treści

Menu główne:


Opatrunki 
tel:574-213-025

Wykonujemy opatrunki  w domu pacjenta w ramach prywatnych usług pielęgniarskich. Na Państwa wezwanie telefoniczne, przyjedzie wykwalifikowana pielęgniarka., która profesjonalnie opatrzy ranę. Nasza firma świadczy usługi pielęgniarskie na terenie całej Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni powszednie oraz świąteczne, 24 h na dobę.

Opatrunek – to nazwa medycznej czynności i jednocześnie struktura ochraniająca ranę przed czynnikami z zewnątrz . Opatrunek wykonuje się, aby zapobiec dalszemu zakażeniu rany po przez zabezpieczenie jej przed kontaktem z otoczeniem. Opatrunki stosuje się, aby stworzyć odpowiednie warunki dla gojenia się ran, unieruchomienia kończyny, czy odprowadzenia wydzieliny z rany

Głównym zadaniem opatrunku jest osłona rany ale dodatkowo działanie opatrunku często wzmacnia się stosując substancje lecznicze, które przyspieszają proces gojenia. Naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy Państwu profesjonalne wykonanie opatrunku. 

Bezpieczeństwo naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze. Dlatego zawsze z wizytą pielęgniarską  przyjedzie do Państwa pielęgniarka z wyższym wykształceniem i z wieloletnią praktyką w zawodzie i dodatkowo ukończonym kursem opatrywania ran. 

Opatrunki towarzyszą ludziom od wieków. Większość z nas miała do czynienia z opatrunkami czy to w dzieciństwie czy w życiu dorosłym. Różnorodność ran i lata doświadczeń doprowadziły do wypracowania efektywnych metod leczenia ran i stosowania najbardziej skutecznych opatrunków. 

Pracujemy zgodnie z najnowszym standardami pielęgniarstwa i podczas opracowywania ran wykorzystujemy sprawdzone, atestowane materiały opatrunkowe. Sprzęt jednorazowego użytku jest zawsze sterylny i tym samym bezpieczny dla naszych Pacjentów.

 
Copyright 2016. All rights reserved. http://uslugi-pielegniarskie.eu * Usługi pielęgniarskie *
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego