Leczenie odleżyn - pielęgniarskie wizyty domowe - Usługi pielęgniarskie Warszawa * kom.883-771-561*

POTRZEBNA PIELĘGNIARKA ? ZADZWOŃ 883-771-561

Pielęgniarka Warszawa - wizyty domowe
Przejdź do treści
 

Leczenie odleżyn w domu
tel:883-771-561

Pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem zajmie się pielęgnacją i leczeniem odleżyn . Naszą  ofertę kierujemy do osób, które potrzebują pomocy w leczeniu odleżyn w warunkach domowych.  Specjalizujemy się w ranach trudno gojących się .Nasze doświadczenie pozwala nam zaproponować Państwu najskuteczniejsze metody i sposoby leczenia odleżyn, oparzeń, owrzodzeń czy odmrożeń.
 

Przy opracowaniu ran  wykorzystujemy najlepszej  jakości sprawdzone materiały opatrunkowe,  dzięki którym proces  gojenia ran jest optymalnie skuteczny i jednocześnie  przeprowadzony komfortowo,  ponieważ  odbywa się w otoczeniu znanym pacjentowi .
 
Najlepszą rekomendacją dla naszego personelu są nasi zadowoleni pacjenci,  efektywność w leczeniu trudno gojących się ran oraz  wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

 
Do Państwa dyspozycji jest zawsze pielęgniarka, która legitymuje się dyplomem  ukończenia  magisterskich studiów wyższych w zakresie pielęgniarstwa i jednocześnie długoletnią praktyką w zawodzie. Gwarantuje to bezpieczeństwo i wykonanie usług pielęgniarskich na najwyższym poziomie.

 
Zwracając się do nas o pomoc, korzystacie państwo z usług firmy, której zaufało już wielu pacjentów. Naszym celem jest niesienie pomocy  według najnowszych standardów pielęgniarskich. Zdobyta wiedza, przebyte specjalistyczne kursy i długoletnie doświadczenie gwarantują, że poradzimy sobie z różnego rodzaju odleżynami i skutecznie doprowadzimy do ich wyleczenia.
 
 
W ramach pielęgnacji trudno gojących  się ran zajmujemy się również  pielęgnację  stopy cukrzycowej. Nasi pacjenci zawsze mogą liczyć  na profesjonalną pomoc i doradztwo przy radzeniu sobie z różnorodnymi ranami i odleżynami. Podczas domowych wizyt pielęgniarskich , każdy pacjent otrzyma skuteczne porady w zakresie profilaktyki przeciwodleżynowej.
 

Usługi w zakresie pomocy w leczeniu odleżyn oferujemy na terenie całej Warszawy oraz okolicznych miejscowości.  Szybko dojeżdżamy do domu lub innego miejsca pobytu  pacjenta.

 
Pracujemy zarówno w dni powszednie jak i  świąteczne. Oferujemy konkurencyjne ceny.


Wróć do spisu treści